Badminton

Aangeboden door: Badmintonvereniging De Stolp Koedijk
  • Locatie:
    Ontmoetingscentrum De Rietschoot
    Saskerstraat 22, Koedijk
  • Locatie:
    Daalmeer/Koedijk
  • Doelgroepen:
    18+ Kosten: · Zie www.destolpkoedijk.nl
Nog 15 plekken vrij

Wat?

Blijf in beweging met badminton!
Speel je op vakantie wel eens badminton en denk je: “Leuk, maar daar zit vast meer in?” Dan nodigen we je graag uit bij De Stolp Koedijk om het échte spel te ontdekken.

Bij ons is iedereen welkom, ook als je nog weinig ervaring hebt. Je hoeft niet superfit te zijn – plezier en bewegen op je eigen tempo staan voorop.

Waarom badminton?
Het is een sport die je fit houdt, je balans en coördinatie traint én je hersenen uitdaagt. Bovendien is het gezellig en sociaal — je speelt samen en leert nieuwe mensen kennen. Zowel met een racket in de hand als met een drankje achteraf.

Meer weten of een keer proberen?
Kijk op: www.destolpkoedijk.nl
Of volg ons op Instagram (@bvdestolp) en Facebook (@bvdestolp).

Tot ziens bij De Stolp Koedijk!

Let op, in de sportzaal zijn zaalsportschoenen zijn vereist. Een keer proberen kan natuurlijk op sokken of blote voeten en een racket kun je de eerste paar keer van ons lenen.

Contact

Logo Badmintonvereniging De Stolp Koedijk

Wanneer?

Vanaf de start van het seizoen badmintonnen we vrijwel elke maandagavond. Onze jeugdleden spelen dan van 18:45 tot 20:00 en de senioren (19+) van 20:00 tot 22:00.

Waar?

Wie zijn wij?

Bij Badmintonvereniging De Stolp Koedijk creëren we een gezellige en inclusieve sfeer, waar je nieuwe mensen leert kennen, nieuwe vaardigheden... meer info