Hoofdmenu

Alkmaar Actief

Terborchlaan 301
1816 MH Alkmaar

Hoofdcontent

Wie zijn wij?

Maak kennis met het team van Alkmaar Sport en Sport-Z! Wij helpen je graag verder op het gebied van sport- en bewegen in Alkmaar.

Yuri Cornelisse

Sportregisseur

Aanspreekpunt Alkmaar-Noord (Daalmeer, Koedijk, de Mare) en Landelijk Alkmaar (Graft-de Rijp en Schermer)

M: y.cornelisse@alkmaarsport.nl
T: 06-34164117 (bel of WhatsApp)
FB: Volg Yuri op Facebook
IN: Volg Yuri op Instagram

Younes Abrari

Sportregisseur

Aanspreekpunt Alkmaar-West (Bergermeer, De Hoef, Centrum) en Alkmaar-Oost (Oudorp, Huiswaard, Vroonermeer). 

M: y.abrari@alkmaarsport.nl
T: 06-14418527 (bel of WhatsApp)
FB: Volg Younes op Facebook
IN: Volg Younes op Instagram

Nikita Rutte

Sportregisseur

Aanspreekpunt Alkmaar-Zuid (Overdie, Kooimeer, Zuid)

M:  n.rutte@alkmaarsport.nl 
T: 06-43040990 (bel of WhatsApp)
FB: Volg Nikita op Facebook
IN: Volg Nikita op Instagram

Sanne Wunderink

Verenigingsondersteuner

Aanspreekpunt verenigingen en projectleider AlkmaarActief.nl

M: s.wunderink@alkmaarsport.nl
T: 06-18734218 (bel of WhatsApp)
FB: Volg Sanne op Facebook 
IN: Volg Sanne op Instagram

Madeleine Stoop

Regiocoördinator Aangepast Sporten

M: m.stoop@sport-z.org
T: 06-11149728
FB: Volg Madeleine op Facebook
IN: Volg Madeleine op Instagram

Mirjam van der Welle

Projectcoördinator Sport Vitaal

M: sportvitaal@alkmaarsport.nl
T: 06-28510517

Marlou Zuurbier

Projectcoördinator

M: m.zuurbier@alkmaarsport.nl
T: 06-21185603